| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Ca de obicei, partea feminina are ceva tare la ambii sani, si eu la fel.
Doar ca la sanul stang in afara de ceea ce are toate fetele, la mine de fapt mai este ceva rotund, mic care doare tare.Are cineva idee despre ce poate fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la varsta pubertatii.Iti va apare si la celalalt san aceeasi chestie.O perioada.Aceste probleme le-am avut toti barbatii la varsta pubertatii.

| RAY a răspuns:

Sa nu fie o mica tumoare

| Crisk a răspuns (pentru RAY):

Si cind respir doare mai tare, dar cind imi tin respiratie, mai putin

| Holy2010 a răspuns:

Cel mai probabil e vorba de un nodul. E cazul a mergi la medic.
Nu ne-ai spus ce varsta ai. Esti baiat sau fata?

PS: ce AU toate fetele nu "ce are"

| Crisk a răspuns (pentru Holy2010):

Fata; 19 ani

| MirunaL2002 a răspuns:

Poate fi un nodul, daca e trebuie sa te duci urgent la medic!