| Adr1aNNN7 a întrebat:

am o intrebare si mi-e frica de raspuns... e cam jenant dar de la un mi s-a umflat sanul stang si nu stiu de ce?!?!? HELP!

SUNT BAIAT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

In procesul de crestere au marimi diferite.

| PCDemon a răspuns:

Oh My Hush!
1) Cate kilograme detine minunatul tau corp?
2) Cam cat ti-a luat sa pui poza aia la avatar? (Just sayin')

| 19marian60 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine sau sa te simti nasol.tot ce ai de facut este sa mergi la medicul de familie si acesta in functie de ce va constata iti va recomanda fie o reteta fie iti va da o trimitere la un endocrinoñog (specialist)du-te la medic(aici,pe TPU vei auzi doar prostii,noi suntem ignoranti la capitolul medicina, sfaturile noastre echivaleaza cu o frectie la un picior de lemn), DU-TE la medic fara rusine(un proverb spaniol spune "in dragoste si la doctor nu trebuie sa-ti fie rusine!"