| RatMas a întrebat:

Sunt baiat
De câteva zile am o durere abdominala aflată in partea dreapta jos!
M-am mai interesat si ar putea fi apendicita sau o alta afecțiune...eu m-am bazat ca este apendicita deoarece am doua simptome din celelalte am o durere de mijloc la spate si durere abdominala care se afla in dreapta jos nu!
PS:nu am avut alte dureri!

VA ROG RĂSPUNSURI SERIOASE!

Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| David_New_1992 a răspuns:

Trebuie sa te doară și piciorul stâng sau drept... Nu mai știu exact.
Poate e o răceală.