| MireeeLa a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cat ar costa o injectare cu botox in romania si unde.Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Clinica Aesthetic Line...In Romania o injectie cu botox costa in jur de 400 – 500 de euro. Tariful este unul mediu, preturile putand varia de la o clinica privata la alta.

3 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Http://www.doctorionline.ro/tag/injectare-cu-botox-pret/ https://www.google.ro/......https?/ 2, or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=9cacfa5b5cd1a239&biw=1280&bih=849

| DianaS33 a răspuns:

Iti recomand sa te interesezi de Silvia Stanculescu, de la Metamorphosis Center! Este un medic foarte bun!

| Sea a răspuns:

Injectare cu botox unde?