| AndreeaELENA44 a întrebat:

Hey va rog frumos ajutati-ma! Am scapat de frica dar tot nu sunt cu adevarat fericita parca ma doar burta si ma sufoc cand nu ma gandesc oare de ce? Ma puteti ajuta? Am facut atac de panica si de atunci imi era frica de moarte dar am trecut peste ea cat de cat ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Trebuie sa te linistesti, sa iesi afara, sa te plimbi, sa iesi cu fete, sa citesti o carte, sa te duci la sala, orice iti ia mintea de la asta si te face mai increzatoare. Gaseste si alta fata care are hobyuri asemanatoare.

| dorelmarc a răspuns:

Citeste Psalmi recomand 1, 4, 6, 15, 16,18,20,23,25,32

| fatatha111 a răspuns:

Nu te mai gandii la asta, parerea mea este ca ar trebui sa iti bati capul cu alte probleme...
gandeste te ca a trecut si gata.
daca vei gandii negativ o sa ajungi la depresie sper ca ti am fost de folos