| ColorfulRainbow a întrebat:

Hey.
Vreau sa va intreb si eu cevaworried...
Am pe sani niste liniutze mai rosii asa, am impresia ca sunt varice.sau nu stiu cestraight face...nu se vad foarte tare dar ma deranjeazasad.
Mai cunosc niste fete care au probleme asemanatoare. Totusi cum fac sa scap de ele?sad Poate careva dintre voi, fetelor ati avut si ati scapat de ele.

La doctor ma tem sa ma ducworried

Mersi mult:*.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca sunt vergeturi. Ia o crema de vergeturi de la farmacie, dar nu prea ai cum sa scapi de ele. Doar sa nu iti mai apara altele.

| hamsterx a răspuns:

Sunt vergeturi.nu trebuie sa te sperii.sunt normale, inseamna ca iti cresc sanii, doar ca iti cresc mult prea brusc.nu prea sunt sanse sa mai scapi de ele decat sa te dai cu o crema foarte buna de vergeturi gen cele de la vichy, sau orice alta crema pentru vergeturi ca sa nu iti apara mai multe si mai pronuntate! bafta:*