| LoveCocktails a întrebat:

Heyloo. need un pic de help si aicilaughing) de cateva luni de zile sora mea e innebunita ca are barbia cu defect si anume... dupa o pareza faciala pe partea dreapta are barbia in dreapta putin mai jos. cu toate ca nu se observa numai in poze vrea sa isi faca operatie estetica sau injectii 8-l insa nu stim ce dreq ar putea-o ajutalaughing)) si va rog nu commuri gen :spune-i ca asa a lasat-o dumnezeu, ca nu intelegelaughing) asa ca please cine a auzit ceva sa imi spuna pana nu mor eu inaintea eilaughing))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Raul94 a răspuns:

Pai e cam irelevanta treaba cu operatia... pe langa o gramada de complicatii care pot aparea, cicatrice, bani irositi... sunt convins ca nu e asa nasol precum suna si ca e doar ceva foarte mic care nu si-l poate ea scoate din cap. Eu cred ca i-ar trebui cineva care sa ii zica ca ii frumoasa laughing