| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an am avut semi pareza faciala pe partea dreapta.Am urmat un tratement si am facut 10 zile fizioterapie.Azi am facut niste poze si am observat ca mai e vizibil putin.Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Simplu, sa ceri si sa asculti de sfatul medicului!

| Emmett a răspuns:

Sall, amigo! Doar tu ai spus ca este eficient, deci continua! happy

| lurixxx a răspuns:

Am si eu o cunostinta care a avut pareza si si-a lasat mustata pentru ca avea gura stramba. Bine daca esti fata nu poti incerca. Incearca sa iti schimbi coafura si macheaza-te astfel incat sa nu se cunoasca atat de tare. Poate poti sa faci niste operatii estetice daca te afecteaza asa de tare.

| anonim_4396 explică (pentru lurixxx):

Ai inteles gresit, eu am facut tratement (am stat 13 zile in spital)si 95% mi-a trecut, dar se mai observa putin.