| biateo98 a întrebat:

am o durere in partea dreapta jos doar atunci cand ma ridic dupa scaun sau cand fac efort. Nu am facut operatie de apendicita si cred ca o fi din cauza asta. Va rog sa ma ajutati cat mai repede si urgent. Please, help me.

1 răspuns:
| kikita99 a răspuns:

Da s-ar putea fiindca si eu am avut o colega ca tine care nu a spus ca o doare si era sa cada la scoala din picioare de durere asa ca mai bine du-te la doctor ca daca mai stai sar pute sa fie raw.