| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy TPU scuze de categorie:mi-am pus un pircing in sparnceana si simt spranceana mai grea decat era inainte si nu e umflata siti care ar fi motivul?(funda)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Mergi la medic, s-ar putea sa se fi infectat din cauza transpiratiei, cu piercingurile nu-i de glumit, nu se trateaza acasa

| vRaz a răspuns:

E temporar, pana te obisnuiesti. Si eu am simtit la fel.

| AtAkUs a răspuns:

Dar pircu nu e greu are cam vreo 2 g

| ChaseTheMonster a răspuns (pentru AtAkUs):

Pai indiferent ca are 2 sau 100 de grame spranceana ta nu e obisnuita sa-l care.

| AtAkUs a răspuns:

Pai acum mi l-am dat jos si nu mai sint aproape nimic