| Andrey245 a întrebat:

vrau sa imi pun pircing in buza si am si in spranceana si nu stiu daca imi sta bine sau poate trebuie sa il dau jos pe cel din spranceana, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| PuppetXD a răspuns:

Pai, tu decizi ce vrei sa faci. Si, ca sa nu ramai cu parere de rau dupa alegegere, eu zic sa faci asa: pune`ti pircing`ul in buza, daca il vrei neaparatwinking Si dupa, verifica, daca iti convine cu ambele, nu e nevoie sa-l scoti pe cel din spanceana, dar daca nu`ti place, poti renunta la elwinking Tu stii cum iti sta mai bine big grin

3 răspunsuri:
| ukukuku a răspuns:

Helouu!:-D parerea mea este sa il dai jos cel din spanceana!happy deoarece in buza arata mai fashion!happy acum depinde cum doresti!happy sincer in spranceana il au toti indiviziidevil

| Andrey245 explică (pentru ukukuku):

Atunci il dau jos si imi pun doar in buzawinking dar in care buza se da? in cea de jos sau sus?

| ukukuku a răspuns (pentru Andrey245):

De jos.