| dirtyraccoon a întrebat:

Hey. am stat cu spatele gol pe podea si cred ca m-a tras curentul sau ceva..gen ma doare de la burta in jos..nu stiu cum sa explic.ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Te doare in zona pelvisului? Ai racit inseamna. Mergi la medic acum, nu ai ce face.

| alinadianaaa a răspuns:

Posibil ca ai racit la ovare, urinezi des. Poti sa iei cateva pastila de Nurofen forte.

| agrisan a răspuns:

Ce te doare? Spatele sau burta?