| RândunelPisică a întrebat:

Hi TPU! am o problema cu inima,. imi creste pulsul inimii sa zic cu 40-50% si la fiecare bataie de inima ma inteapa. sa zic ca am 100-200 batai pe minut si incepe sa ma intepe cand am emotii cand mi-e frica sa vina ora de optional laughing si cand ma plictisesc. am fost la multe spitale si au zis ca nu am nimic. si ca trebuie sa ma duc sa imi fac analizele... mi le-am facut i-am dat fisa si tot a zis ca nu am nimic. ce sa fac. si ce *** are aia? nu am nimic da am o problema cu inima

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Q69 a răspuns:

Din moment ce ai primit rezultatel si sunt bune
problema este in alta parte si tine de domeniul psihologie/psihiatrie
se pare ca problemeletin de starile tale emotionale
si faptul ca numeri cate batai ai la inima se datoreaza unei frici de a nu avea ceva la inima
incearca sa nu te mai gandesti la asta
subconstientul este foarte puternic si poate dezvolta anumite stari de "rau" prin simplul fapt ca te gandesti la asa ceva