| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! o intrebare. e bine ca fetele virgine sa foloseasca OB?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nevermint a răspuns:

Daca nu te deranjeaza da. Nu are nici o legatura cu virginitatea

3 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Nu este recomandat!

| annaliana a răspuns:

Si eu sunt de parere ca nu sunt recomandate.De ce sa te joci cu focul in speranta ca nu te vei arde.

| ROX_5276 a răspuns:

Nu,dar cele care vor ar fi de recomandat sa foloseasca un OB minim.