| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Himenul unei femei virgine se afla la exteriorul vaginului si este vizibil? Va intreb ca am luat o oglinda si m-am uitat in vaginul meu la exterior si vazusem ceva rotund, stramt si dureros la atingere si langa mai era un orificiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ai vazut himenul. Orificiul celalalt este uretra

| RetardedRacoons a răspuns:

Ai vazut himenul, dar nu era al tau.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

La intrare in vagin este un fel de dop cu multe gauri, si nu este invizibil, acela e himenul, prin acele gauri poate curge menstruatia

| username_3216 a răspuns:

Cauta poze pe google si fa o comparatie cu ce ai tu, daca esti virgina normal ar fi sa fie la orificiu extern al vaginului