| Violente a întrebat:

Http://imagnet.ro/images/TDhOw.jpg

Ce credeți că este asta? O am de vreo lună pe picior (fesă) si ma mananca doar cand o ating. Este o porțiune rotundă cu mici bubițe roșii în ea. Prima dată a fost umflată dar după a rămas așa uscată, mă gandeam la o ciupitură dar nu se mai vindecă. M-am dat cu tinctură de propolis dezinfectant și mă ustură. Ce poate sa fie? :)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andreyboss a răspuns:

Nu pot sa zic sigur dar daca zici ca ustura. probabil vreun frung. in ultima saptamana s-a schimbat cu ceva?