| CiellaPhantomhive a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=5pKhpSAZxUQ&fea ture=plcp

CLICK. CAUZA NOBILA.

Un click si o distribuire a linkului poate salva viata unui suflet talentat...DESENUL / ARTA DIGITALA este o valoare nemasurata a lui.

Va rog, este o cauza noibla, suntem singurul lui ajutor, SI PUTEM SA-l AJUTAM.

REPET: Un click si o distribuire poate salva un suflet nepretuit. VIZUALIZATI!

Incercati sa trimiteti mai departe linkul, pentru ca MERITA! Suntem alaturi de Ionut (Shagoon), pentru ca este un suflet cu adevarat bun!

Am observat ca nu am categoria cauze nobile..imi pare rau pentru categorie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dienuta1990 a răspuns:

Cu siguranta voi distribui