| RAY a întrebat:

De ce nu imi apare categoria cauze nobile
vream sa scriu o cauza nobila
Dupa ce am citit aceasta poveste trista de pe TPU m-am gandit ca ar fi bine sa facem ceva in privinta asta,vad ca multi stiu sa fie buni dar cu vorba atat, eu ma gandesc si cu fapta, deci
ma gandesc la aia 5 copii
https://www.tpu.ro/......curand-cu/

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ray,e bine ca incerci sa iti reparii greseala!
Doar adminii pot scrie la Cauze Nobile, probabil au nevoie de dovezi.Si asta vorbesc la modul general, nu la cazul femeii in cauza.In cel mai rau caz ar putea cere AJUTOR pentru copilasul bolnav!

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Eu i-am propus asta ei, ea spune ca intrebarea e doar ca vrea un sfat atat

13 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra in setarea profilului tau la Selectare categorii ignorate si poate ai facut o bifare fara sa-ti aduci aminte de a "scoate" categoria Cauze nobile si de-astfel nu-ti apare.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Nu toate sunt debifate, eu cred ca doar admin poate posta, in fine numai postez nimic, uni nu merita nici ajutati

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Nu-ti pierde speranta. Iti sugerez in felul urmator, copiaza link-ul intrebarii tale si ataseaza-l la Contact si astfel un admin va raspunde fie prin e-mail fie direct aici, cel putin asa am facut eu cand puneam o intrebare la aceasta categorie imi raspundeau alti membrii desi nu era raspunsul pe care il doream. Nu fi supi! happy

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Nu mai ma deranjez de nimic miha, nu sunt suparat, vezi si tu povestea de mai sus

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Am vazut-o si am si citit la cerinta fetei cat si comentariile.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Multi cu vorba ajuta cu fapta mai putin, in fine, cum e pe acolo e cald?

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Cald? laughing Am avut vreo 5 zile cu temperaturi de 22-27 si iar am trecut la temperaturile normale de 10-15 grade laughing cu ploi bineinteles... suntem nitel la inaltime si prindem orice schimbare de vreme :'(. Vara asta asa ne-a jucat vremea, "pe degete" 3-5 zile calde de nu mai puteai sa respiri si restul frig, ploaie, nori cu temp intre 9-18 grade. Ieri am avut 27 de grade si azi indica termometrul la 13 grade, apoi ma intreb de ce sunt racita de 2-3 ani pe an sad. Cu vremea inca nici acum nu ma pot obisnui.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Si eu as vrea sa fiu acolo

| T0T a răspuns:

Scrie la contact.

| RAY explică (pentru T0T):

Eu am pus intrebarea aici, sper ca un admin imi va raspunde

| WaterDrop a răspuns:

Uite o cauza nobila, m`ai scos de la ignore laughing Cu siguranta asta trebuie postata acolo!

Care fapta, ca tu ai fost primul ce a spus ca, si aici te voi cita "Fara suparare dar aveti prea multi copii". Sfinte, nu stiu ce bei, dar trebuie sa incerci ceva nou pentru ca nu`ti prieste.

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Da,imi sustin parerea, eu asta cred personal ca mai mult de 1, 2 copii nu are sens sa faci, am dat stop ignor tuturor, sunt mii de persoane care traiesc din alocatia copiilor sa inteleg ca e un lucru bun nu?