| 1Q a întrebat:

Ieri am fost la sala si am lucrat spate insa nu am tras foarte tare nu mam forțat insa azi dimineața m-a apucat indirecte de spate in dedesubtul gazului in mijlocul trapezului chiar pe coloana vertebrala de la cear putea fi si ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

De la efort stai liniștit zilele astea și folosește o cremă antiinflamatoare va trece în 2 zile

1 răspuns:
| megamix112 a răspuns:

Si eu am avut.O sa iti treaca in maxim 2 zile. Daca nu, mergi la doctor.