| Gabriel_Razvan_1968 a întrebat:

Ieri am primit un pumn tare in piept, dar ma doare foarte tare zona unde am fost lovit, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil ai sternul fracturat, fuga la doctor pentru consult!

| Yurisa a răspuns:

Probabil ai o contuzie

| corneljipa a răspuns:

Mergeti neaparat la medic, fiindca persista durerea.

| aaaaaaaaaaaaaaaabjgkfkda a răspuns:

Probabil e doar o leziune. Dar cel mai practic ar fi să te duci la medic dacă simți că nu e în regulă.