| DanyBoss2k19 a întrebat:

Ieri am sarit in cap in apa, si apa fiind pana la genunchi, am dat cu capul de nisip si capul mi s-a dus pe spate troznind foarte tare, dupa aceea ma durea daca il dadeam pe spate sau alte miscari, azi ma doare fiecare miscare a capului, durerea este asemanatoare cu o febra musculara, imi poate spune cineva daca este grav, ce am patit, sau ce trebuie sa fac pentru a nu agrava?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Doctor recomand si eu. Tu ai avut sanse; pentru ca nu putini au sarit in apa -crezand ca apa este suficient de mare- si au paralizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi ceva grav... poate sa nu orice ar fi. e recomandat sa mergi la doctor