| LolNope a întrebat:

Ieri, din greseala, cineva a incercat sa inchida porbagajul unei masini, iar eu, intinzandu-ma dupa o plasa de acolo, l-am primit in cap, destul de tare.
Acum am un cucui(destul de mic), insa ma doare foarte tare toata jumatatea aceea de cap.
Se poate sa fie ceva grav, sau durerea va trece.
Mentionez ca acolo am un cucui de dimensiuni mici(am avut mai mari).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @D33aADeschisCutiaPandorei! Doamne ferește, nu e vorba de mărime aici. Ar fi bine să te vadă un medic pentru că efectele loviturii se pot manifesta și după câteva săptămâni. E o lovitură la cap, dacă nu ai avut senzații de greață și amețeală s-ar putea să nu fie atât de grav.
Însănătoșire grabnică și atenție mai mare pe viitor!

4 răspunsuri:
| Speedmafia a răspuns:

U are nimic pune apa cu gheata!

| mafiotuXXL a răspuns:

Iti trece in doua sau trei zilee big grin da sa ai Grijaa sa nu mai faci dele ca putea sa iti sparca capu... iti trece auzi Ia un Saridon sau Agocalmin ceva de asta sa aline durereaa big grin

| Alexitator a răspuns:

Sigur iti va trece.Dar iti recomand sa mergi la doctor.Imi dai si mie Funda te rooooooog muuuuuuuuuuulttt

| HeartsBraker a răspuns:

Frate nu te impacienta eu am picat acum doi ani din pom si am kzut in cap am crezut ca mi-am rupt gatul da nu aveam nimic dupa ce m-am ridicat si am vazut ca pot sa il misc am zis wow super tare dar aveam un cucui cat o moneda de 50bani in pozitie verticala dar in 10 zile mi-a trecut big grin