| Alasingur a întrebat:

Salut TPU! Am 15 ani si de ieri ma doare testiculul stang, ieri ma durea destul de tare dar azi ma doare putin la atingere, credeti ca e ceva grav? Sau trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| lCupidon a răspuns:

Am pățit și eu tot la 15 ani acum jumate de an cred, mi-a trecut de la sine

| Alasingur explică:

Tare dar*

| adrianalbota1 a răspuns:

Salut! Eu am 14 ani si am patit la fel. Poate ai facut un fel de raceala. Mie mi-a trecut cam intr-o saptamana de tot. Dar pentru a fi sigur du-te si la un doctor.

| Adnonim a răspuns:

Ma durea și pe mine acum câțiva ani, dar trecea de la sine sau ii ceream mamei mele o pastila. Nu trebuie sa îți fie Rușine sa ceri unui părinte, va înțelege