| Denyl a întrebat:

Ieri la fotbal mi-am primit o mingie in "bornau" (nas) si azi dimineata observai ca partea de sus a nasului "canalul" sau cum se numeste e stramb im partea dreapta putin, (eu m-am lovit in partea stanga) si ma cam doare la atingere. Va fi din nou drept cand va inceta durerea sau am nevoie de operatie de indreptare a nasului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BigG a răspuns:

Poate ti l-ai rupt. Du-te la Medic.