| Girly97 a întrebat:

Deci piciorul meu stang este foarte tare la atingere si este foarte umflat fara niciun motiv. De ieri am inceput sa am problema asta. Nu am facut sport excesiv, nu m-am lovit, nu am calcat stramb, nimic! Nu ma doare decat putin de tot insa nu ma deranjeaza deloc. Ce ar putea fi? Ar trebui sa merg la un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Girly97 explică:

Am uitat sa mai adaug ceva: nu am alergii iar la piciorul acela am facut si fizioterapie in mai pentru entorsa (TENS, laser si ultrasunet).

| Angel991 a răspuns:

Mi-s-a intamplat si mie asta: nu-ti face griji doar tine-l in ghips si gata!

| Girly97 explică (pentru Angel991):

Ce este chestia asta mai exact?