| ImMrRobAlex a întrebat:

Ieri m-am pensat și nu-mi place cum îmi stă.
Cam in cât timp cresc înapoi sprâncenele? Adică ca înainte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BoneShiver a răspuns:

Nu stiu in cat timp.
Dar stiu ca o sa creasca mai repede daca dai cu ulei de ricin!
Bafta!

3 răspunsuri:
| neacsumihai2009 a răspuns:

O sa dureze undeva intre 3-6 saptamani. Proprie experienta

| xFlo a răspuns:

Cam doua luni happy

| Russo_Alex_1998 a răspuns:

Păi chiar la loc.le va trebui ceva timp însă într-o săptămână presupun ca vor începe să se vadă