| QueenAndPrincesse a întrebat:

Buna deci sunt o prst, ieri mi-am pensat sprâncenele și le-am pensat din lungime nu grosime ca o prst, acum sprâncenele nu mai pornesc de unde trebuie și aș vrea sa știu in cât timp cresc și cum pot gravi creșterea fără ulei de ricin?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa grabesti cresterea cu nimic, ele cresc de la sine iar in cazul tau in maxim 2 săptămâni complet.

| QueenAndPrincesse explică (pentru anonim_4396):

2 săptămâni? Pot sa crească așa repede?

| Anonima26985 a răspuns:

Odată am făcut aceeași prostie dar în maxim 3 săptămâni miau crescut înapoi