| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Ieri seara am baut foarte mult. Azi am o stare usoara de mahmureala si ma doare vena de la mana imi puteti spune de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Bea multa limonada indulcita cu zahar si cafea, o sa-ti treaca mahmureala mai repede. Vena de la mana te doare pentru ca ai facut la betie cu mana respectiva ceva ce nu-ti amintesti. Poate te-ai lovit, sau ai lovit, sau ai fost lovit etc.

1 răspuns:
| alexxxu a răspuns:

Pai ai ridicat sticla(paharu)cu mana accea..si stii tu la efort venele se umflalaughing)si te dorrolling on the floor) Bafta! Data viitoare dai direct cu furtunu din butoilaughing)