| anonim_4396 a întrebat:

Ieri si astazi am mancat Doua tablete de ciocolata neagra kandia cu 75% cacao.Ce pot pati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te ingrasi cu cateva grame

| OnuOnulică a răspuns:

Absolut nimic laughing

| Moryami a răspuns:

Nimic. Cacao este foarte sanatoasa happy

| CristianPreda a răspuns:

Nimic. Asta daca pe langa acele 2 tablete de ciocolata ai mancat si niste mancare laughing

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Nimic grav cacaua are un efec benefic pentru stimuli din crier in cel mai rau caz s-ar putea sa devi un pic agitat sau hiperactiv doar atat

| vasy1997 a răspuns:

O sa mori in 3 zile! :3

| Comisaru_Maria_Amalia_1993 a răspuns:

Nimic cred...

| Iasmina_Iasmi_1994 a răspuns:

Nimic happy