| sLowSpawN a întrebat:

Daca mananci multa ciocolata, ex 2 tablete dulci cu crema de capsuni, poti pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nutritie a răspuns:

Nu e bine sa consumi ciocolata, cu exceptia ciocolatei negre care in doze mici este chiar recomandata. Referitor la intrebarea ta, depinde cat de des consumi aceasta doza e ciocolata si daca mai consumi si alte dulciuri

8 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Poti sa dai coltu

| sLowSpawN explică:

Aici nu poti sa intrebi nimic ca imd comenteaza cineva in prostie happy

| ladyMillion a răspuns (pentru sLowSpawN):

Posteaza o intrebare aici cand intr-adevar ai nevoie de ceva...nu ne intreba pe noi ce patesti daca mananci ciocolata... faci cariilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da energie, dar nu patesti nimic

| victorandrei a răspuns:

Daca mananci o data la ceva timp nu patesti nimic. Daca mananci zilnic ai o problema laughing

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu,poate doar sa ti se faca greata...dar daca mananci zilnic, atunci este o problema, fiindca iti pui in pericol sanatateawinking!