| Mayy a întrebat:

Imi distrug stomacul daca beau in fiecare zi pe stomacul gol un pahar de ( apa calduta cu zeama de lamaie)? Eu am citit undeva ca e bun pentru detoxifiere. e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Poti bea si doua pahare de apa pe stomacul gol.Incearca sa iei si o lingura de miere de salcam. Ajuta la detoxifierea organismului. Dupa o jumatete de ora, poti lua micul dejun.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca nu adaugi in apa prea multa zeama de lamaie, nu iti vei distruge stomacul, stai linistit/a! Si da, ajuta la detoxifiere. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamaia e cel mai sanatos fruct. http://scurt.eu/76

| antioxidanti a răspuns:

Da este adevarat. Mai multe despre detoxifiere aici http://www.e-antioxidanti.ro/ShowArticle.aspx?ID=79