| Ajutorrrrrrrvrg a întrebat:

Îmi întârzie menstruatia de 10 zile. Interacțiunile sexuale au fost protejate și în a 7 a zi de la întârziere am făcut un test de sarcină care a ieșit negativ. Sânii au început să mă doară sâmbătă și duminică după care luni și marți nu m au mai durut iar miercuri durerea a reînceput, dar mai mult mă durea sânul stâng. Tot luni am avut și crampe ca și cum trebuia să mi vină dar nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Daca te-ai protejat de fiecare data nu are sens sa te stresezi cu sarcina. Asteapta sa iti vina. Daca nu vine timp de 3 luni, mergi la ginecolog sa-ti dea duphaston

| Andra08032005 a răspuns:

Cum te-ai protejat?