| Daniel34343 a întrebat:

Imi miroase gura dar nu stiu daca e o problema dentara sau gastrica. As merge la dentist să-mi fac cariile si un detartraj si sper sa fie asta ca daca nu trebuie sa merg la gastrolog sau sa incerc tratamente de capul meu.
Voi cum ati scapat de halenă dacă ati avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur. Ai carii.

| dannyel86 a răspuns:

Intai tratezi dantura si mentii zilnic o igiena corecta a gurii. big grin Daca problema nu dispare, sursa poate fi si gastrologica, asa cum bine ai banuit. Ia-le pe rand, prin eliminare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la carii

| Jakye a răspuns:

Cel mai probabil de la carii e, am avut si eu. Daca le plombezi si te speli dimineata si seara nu vei avea probleme.