| hellen18 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un dermatolog în București?
Aș vrea să-mi prescrie el o lista cu ce ar trebui să-mi cumpăr și cum să folosesc produsele (nu vreau să mi se facă acolo tratamente și alte proceduri).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dana bratu

| Violleta2022 a răspuns:

Pai asta face medicul dermatolog:
- te consulta la el in cabinet
- iti da sa faci analize medicale hormonale
- revii la consultatie sa discutati rezultatul analizelor
- medicul iti prescrie abia acum tratamentul sau procedurile
- faci tratamentul acasa singur - sau la cabinet- dupa cum specifica medicul