| fl0ryn a întrebat:

Imi pocneste articulatia mainii stangi cand fac flotari sau cand ridic haltere.
Este vreo problema in asta? Adica imi poate afecta articulatia sau cresterea mainii stangi? Daca da cum as putea sa scap de aceasta pocnire...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Cu siguranta da, apeleaza la greutati ceva mai mici, efectuand mai multe serii.