| DroGhys a întrebat:

Imi puteti da un site unde pot discuta cu un Psiholog ( ma refer psiholog adevarat) probleme care pot aparea in cupluri? As dori sa fie online ca nu sunt in tara si gratis daca se poate.

Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Livelord a răspuns:

Nu cred ca face nimeni pe gratis asa ceva si nici nu cred ca iti poti da seama daca e "psiholog adevarat", cum zici tu, sau un raton cu tulburari psihice.

| andreiul78 a răspuns:

Eu sunt scurtuandrei453@yahoo.com
nu sunt psiholog, dar poate pot ajuta happy
vorbesc serios