| ilovejdm a întrebat:

Imi puteti spune si mie un remediu eficient cu care sa scap de acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Tinctura de Cimbru și tinctura de Propolis sunt foarte bune pentru a combate acneea.
tinctura de propolis se poate și bea dimineața și seara o linguriță dizolvată în apă! E foarte bună pentru detoxifiere!

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/nwlp mi-a furat cuvintele. :))) si o mica adaugare. Poti folosi si un corector.

| Azµre a răspuns (pentru DiannaDia):

Da, da sunt un hoț laughing

| DiannaDia a răspuns (pentru Azµre):

laughing)