| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste pastile/vitamine pentru a creste in inaltime? Sunt baiat, am 165 cm si 17 ani...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Antonia9292 a răspuns:

Buna!

Iti recomand sa mergi la doctor, el este singurul care iti poate da vitamine, diete si cam atat...nu e bine sa te apuci sa iei pastile de la 17 ani. Iti recomand sa faci sport, inot sau basket, sau orice fel de sport...te ajuta. Mananca sanatos si ceri ajutorul medicilor/nutritionistilor, baietii din cate stiu eu cresc pana la varsta de 22 de ani, deci mai ai timp happy.
Succes!

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Mergi la un nutritionist sa-ti recomande el ceva, nu lua asa dupa ureche. Exista riscul sa ramai tot la inaltimea aia dar sa te ingrasi in schimb.

| alexwahl a răspuns:

Cea mai buna vitamina e sportul.