| Username211 a întrebat:

Imi spune cineva cum prepar, cat trebuie si cum sa beau apa plata cu lamaie pentru a ajuta la slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Poate e deplasat raspunsul meu dar iti recomand sa faci exercitii cardio daca vrei sa slabesti, nu cu apa si lamaielaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Apa cu lamanie nu te ajuta sa slabesti. Execrcitiu fizic te ajuta sa slabesti.

| hey97 a răspuns:

Apa(0,5)+lamaie(jumatate)-zahar=slabit