| anonim_4396 a întrebat:

Am citit pe multe situri k apa plata ar ajuta la slabit... mie nu-mi place...beau doar cand imi este foarte sete... voi ce parere aveti? e adevarat k ar ajuta la slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ajuta la slabit apa plata cu lamaie.

daniela
| daniela a răspuns:

Orice lichid cu "bule" conduce la balonare si nu face bine... deci dai cu apa plata.

| dispe a răspuns:

Nu stiu daca ajuta la slabit dar sigur te hidratezi normal. Nici eu nu pot bea asa aiurea fara sa-mi fie sete dar am pus cateva felii de lamaie si parca mai merge.Incearca.

| giovana a răspuns:

Ajuta daca o bei cu lamaie si, cam 2 litri / zi.