| Username211 a întrebat:

Imi spune cineva cum prepar, cat trebuie si cum sa beau apa plata cu lamaie pentru a ajuta la sanatate si slabit?

Răspuns Câştigător
| edar a răspuns:

Buna. Folosesc trucul asta de mult si sa stii ca te ajuta la slabit dar mai ales la sanatate in general. Chiar daca nu ai sa slabesti cat vrei sa nu renunti sa bei pentru ca este foarte recomandata. e de preferat sa o bei dimineata pe stomacul gol pentru slabit. incalzesti apa sa nu fie fierbinte dar nici rece si storci o jumatate de lamaie in cana. pentru rezultate si mai bune asteapta un sfert de ora pana sa mananci(daca ai timp). crede`ma ca nu iti va parea rau. fundita?