| Doodleskull a întrebat:

De putin timp am probleme cu respiratia.
Daca respir pe nas nu am nimic dar cand respir de gura imi vine sa tusesc mai ales cand trag mai mult aer.
Daca aerul e rece, tot asa, imi vine sa tusesc.
Daca simt un miros imi vine sa tusesc, spre exemplu azi eram intr-un magazin si am simtit miros de peste, am inceput brusc sa tusesc.
Ma deranjeaza chestia asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Iully23 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un medic, sunt foarte multi virusi in perioada asta, nu trebuie sa te sperii e un lucru normal din cauza fluctuatiei vremii. Nu e nimic grav.