| AdinaFlorea a întrebat:

In August am ținut o dieta in care mâncam doar un iaurt pe zi, rar mai mâncam si altceva.Din Septembrie am inceput sa mănânc puțin mai mult având grija sa nu ma îngraș.
De duminica am inceput sa am amețeli.Si azi am avut, dar am crezut ca e pentru ca sunt pe stop.Am si vărsat azi.
Cred ca am anemie, si nu stiu ce sa fac.Doctorita mea nu ma prea crede.Ce sa fac sa nu mai am stări de amețeala si de greață, pentru ca mi-e frica sa nu cad mâine la scoala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Cere-i doctorei tale sa iti dea trimitere pentru niste analize.
Pana atunci nu te mai infometa, mananca si produse care contin proteine si minerale, mananca carne, bea lapte si alimente care contin zahar.