| SaveMe222 a întrebat:

In cat timp dau burta jos daca alerg zilnic 30 de minute?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Dacă alergi timp de trei luni și poate de la 30 de minute ajungi la 60 de minute rezultatele vor fi fooarte vizibile. happy Ai grijă și la ce mănânci. Fără fast-food,fără carne grasă (porc,prjeluri). Multe legume,fructe,citrice care te vor apărea și de răceală. big grin

Îți doresc mult succes!
Bea multe lichide, adică apă sau ceaiuri naturale făcute de tine, evită sucurile din comerț.

Răspuns utilizator avertizat
| ionutmystic a răspuns:

Hahaha, depinde cata burta ailaughing acum serios, poti sa alergi un an de zile cate o ora pe zi, daca dupa te duci si bagi o şaorma mare cu di tăti nu o sa dai burta jos niciodata.
Ai burta grasa sau umflata(burta de bere)? Daca e a doua varianta nici nu e nevoie sa alergi, doar sa incepi sa mananci mai putin si in timp o sa se micsoreze stomacul. Procedeu testat de mine, si am slabit si 20kg in vreo 6 luni.

| zahy a răspuns:

Probabil ai dat burta jos scriu pentru cei care au inca nevoie de un sfat. Pentru a dat burta jos repede cand alergati sau faceti abdomene inveliti in juru burti un celofan va ajuta sa transpirati si ardeti grasimea. Sper ca am fost de folos.

| Joey_Siegfried_1989 a răspuns:

Daca te tii de treaba in 3 luni o sa vezi ceva diferente majore happy