| Mii_Ca_1990 a întrebat:

ma apuc de sala si vreau sa alerg pe banda pentru a da burta jos, cat trebuie sa alerg pe zi sau aproape zilnic pentru a da burta jos pana in Iunie? Dau funda! Vreau răspunsuri cat mai bune si alte ex daca sunt

Răspuns Câştigător
| NatashaRaluca a răspuns:

Nu este de ajuns sa alergi pentru a da burta jos, alimentatia conteaza si ea. O ora pe banda de alergat in fiecare zi, nu mai bea sucuri, acidulat si ai grija ce mananci. Degeaba alergi daca peste o ora, 2 mananci gras, dulciuri si bei sucuri. trebuie sa faci un echilibru intre sport si alimentatie. Bafta!

2 răspunsuri:
| Mii_Ca_1990 explică:

Va multumesc, voi avea grija cu Alimentația!

| Maria131929 a răspuns:

Aleargă pana când vei începe sa transpiri dar nu uita trebuie sa mănânci sănătos si sa te lași de Fast food