| Dorueraluat a întrebat:

In cat timp dupa ce ati inceput sa luati memoplus ati inceput sa vedeti rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu daca asupra memoriei a avut vreun efect, dar in orice caz cand iau ma face sa pot invata mai multe ore la rand fara sa simt nevoia unei pauze.

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Trebuie sa iei cel putin 3-6 luni ca sa vezi cele mai mici rezultate. Mai bine mananca niste fructe, odihneste-te bine si citeste mult, o sa vezi mai repede rezultate decat cu tot memoplusul.

| justanotheruser99 a răspuns:

Instantaneu, e mai ceva decât Nescafe.

| NameInUse a răspuns:

Nu-mi amintesc.
Oricum, de curand.

| Dorueraluat explică (pentru NameInUse):

Pai atunci esti o cauza pierduta, mai lasa legalele.

| NameInUse a răspuns (pentru Dorueraluat):

Hei!
A fost o gluma, nu te supara acum. N-ai de ce, n-am fost rautacioasa.
Cred ca difera de la persoana la persoana. Cum a mai spus un utilizator. Cel putin 3-6 luni.