| Etro a întrebat:

In cât timp pot slabi la brațe dacă fac exerciții de 3 ori pe zi timp de 10 minute? In cate săptămâni se pot observa rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

2-3 săptămâni

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde ce exercitii si depinde de alimentatie. Chiar si cu toate astea, dupa depinde de tine. O sa dureze ceva timp, dar daca chiar vrei sa slabesti, nu conteaza asta. Si mai bine faci direct 30 minute sport daca poti.

| xerxes1 a răspuns:

Cam in 4 ani.

| ancaval a răspuns:

Nu ține doar de exercițiu, trebuie schimbare și în alimentație.
Cu cât ești mai strictă, cu atât mai repede se văd rezultatele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci cate exercitii vrei, daca mănânci nesănătos și mult nu slăbești la brațe! Trebuie sa ai si o alimentație corespunzătoare si sa faci exercițiile.In 3 saptamani se vor vedea cat de cat rezultatele daca tii si cont de alimentația stricta si sănătoasă