| sandek a întrebat:

In ce anotimp a anului incepe sa sa regenereze parul? (in ce luna )
Cand ar trebui sa ma tund mai scurt pentru a se regenera si a creste mai des

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organismul uman e mai complex decat o reactie la un anumit anotimp. Desigur, factorii de mediu sunt importanti, insa cei mai importanti sunt factorii de viata. Daca exista stres, boala nici un anotimp nu te ajuta. Un par sanatos e acela de care ai grija. Il speli cu produse adecvate si il tunzi cam la 6 saptamani.

| Deliadelias a răspuns:

Buna.
Eu stiu de la mama mea ( si nu numai de la ea ) ca ar fi bine in zilele astea sa te tunzi fiindca se mareste luna ceva de genul laughing iar pe 31 August este luna plina.
Eu una mi-am facut programare la hairstilist joi. (fiindca e inainte de luna plinathinking )
Si dupa parul va creste mult mai des si mult mai repede.:*
Bafta:*