| anonim_4396 a întrebat:

In fiecare dimineata ma trezesc cu o senzatie de rau in stomac si un fel de nod sau ghem in gat si imi e rau, daca nu mananc imi este din ce in ce mai rau. Am observat ca dupa ce mananc senzatia de rau dispare din stomac si cea ciudata din gat parca ar fi conectate. Ce problema este sau este o problema legata de psihic sistem nervos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Shooterman a răspuns:

Multa lume nu poate sa manance dimineata.tu faci parte din cei (ca si mine) care daca nu baga ceva in burta ii i-a toate "boalile". incearca sa iei seara un pansament gastric si dimineata nu o sa te mai indoaie asa stomacul.

| 1WizKhalifa a răspuns:

E legat de ceasul tau biologic. Corpul tau trebuie sa manace la ore fixe si asa iti cere el mancare. E normal sa ti se faca rau daca nu mananci.