| Sawarekh a întrebat:

In general nu am pilozitatea excesiva, ba chiar as spune ca nu prea am.

Imi mai apar fire pe pometi, mult mai sus, pe spate imi mai apar cateva fire lungi, pe nas am 2 fire si pe penis la jumatea lui, am cateva firicele, etc.

Deci imi apar in locuri unde la altii nu am auzit sa creasca...

Care este problema, de imi mai creste cate un fir pe unde nu e normal sa creasca?

PS: Nu am probleme cu hormonii, sunt sportiv, atlet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa e genetica ta, probabil de la hormoni, dar nu e ceva ieșit din comun, nu e o problema medicala, sunt alții mult mai păroși decat tine și nu au nici o problema. Și de la testosteron poate fi, moștenești gena cuiva care era mai paros. Alții au covor pe spate